JUBILEUSZOWY POKAZ TOMAOTOMO

Październik 6, 2016
image

4 października w Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbył się pokaz marki TOMAOTOMO. Twórcą, założycielem i projektantem marki jest Tomasz Olejniczak. Na rynku polskim jest od pięciu lat i to właśnie z tej okazji stworzył kolekcję, która nosi nazwę BAROQ&ROLL. Jak sama nazwa wskazuje jest przepych, błysk, żakardy. Mam wrażenie, że główną rolę grają tu tkaniny. Ciekawe, oryginalne inne niż wszystkie… Podane jednak w prostej nowoczesnej formie. Jak sam Tomek mówi w wywiadzie dla magazynu „SUKCES”, iż moda, którą robi wyróżnia go od innych. Tworzy unikatowe egzemplarze, z tkanin doskonałej jakości, których nikt w kraju nie wykorzystuje.Koszt takiej kreacji to na pewno parę tysięcy złoty. Czy na polskim rynku istnieje nisza, którą wykorzysta?

Pokaz TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak otworzyła czarna kreacja, solidaryzując się z Czarnym Protestem, a zamknęła suknia zainspirowana butelką MARTINI.

Na imprezę przybyło wiele gwiazd, blogerów, celebrytów, miłośników mody. Królowały trzy kolory-czerń, srebrny i bordo wśród kreacji gości. Na salonach czuć już nadchodzącą zimę.

Panowała miła i przyjemna atmosfera. a Tomasz Olejniczak otwierał szampana i częstował tortem, wykonanym z pojedynczych mufinek(rewelacyjny pomysł). Wszyscy odśpiewali polskie  STO LAT.

Gratuluję i życzę samych sukcesów, w trudnym modowym świecie.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

TOTAL LOOK PINKO

BUTY-CASADEI

BIŻUTERIA-THOMAS

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

fot.PAWEŁ WODZYŃSKI

You Might Also Like

1 Comment

  • Avatar
    Reply Jarek z rzymskiezakupy.pl Październik 7, 2016 at 6:36 am

    Bardzo fajna fotorelacja, super zdjęcia.
    Pozdrawiam
    Jarek z http://www.rzymskiezakupy.pl

  • Leave a Reply