Mercure Fashion Gentlemen’s Evening

Maj 16, 2017
image

12 maja w hotelu Mercure Warszawa Centrum przy ul. Złotej 44 odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen’s Evening. Prezentacja trendów i stylizacji dla mężczyzn. W roli eksperta i komentatora wystąpił Krzysztof Łoszewski – autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf. Całą galę poprowadziła Karolina Szostak – znana dziennikarka sportowa, a ostatnio autorka książki o swojej metamorfozie. Obydwoje w formie rozmowy opowiedzieli o ulubionych garniturach noszonych przez mężczyzn, znajomości dress code’u oraz jaki krawat i koszulę kupować, co należy i wypada nosić w danej sytuacji.

Mercure Fashion jest organizowany przez sieć Hoteli Mercure należących do AccorHotles. Tym razem była to pierwsza edycja skierowana w stronę męskiej publiczności. Hotele Mercure współpracują z przedstawicielami branży modowej, wyrażając w ten sposób swoje zaangażowanie, osobowość i ducha mody. Dotychczas, w ramach tej akcji odbyły się cztery pokazy, będące okazją do spotkania się z wyjątkowymi markami, utalentowanymi projektantami i osobami ze świata mody. Osobiście byłam na trzech pokazach i każdy to niezapomniane modowe, estetyczne i kulinarne wydarzenie.

Na wybiegu mogliśmy zobaczyć Rafała Maślaka, prezentację zegarków DAVOSA, pokaz MACARONI TOMATO – marki,  która szyje na miarę wysokiej jakości koszule, marynarki, garnitury oraz zachwycić się perfumami marki SISLEY.

Na wydarzeniu pojawili się znakomici goście, dziennikarze, gwiazdy, wokaliści i celebryci, a tak naprawdę miłośnicy mody.

image

image

image

Rafał Maślak

image

Bartek Jędrzejczak

image

Mariola Bojarska-Ferenc

image

Karolina Szostak

image

Sławek Uniatowski

image

Ja z Krzysztof Rek -Dyrektor ds. operacyjnych

image

Marta Kuligowska z Krzysztof Rek

image

Tomasz Barański z Krzysztof Rek

image

Propozycja marki MACARONI TOMATO

image

Scianka DAVOSA-szwajcarskie zegarki

image

SISLEY

image

Z Cezary Wiśniewski

image

 image

image

image

image

image

Look

Bluzka-SELF PORTRAIT MOLIERA2

Spodnie-QUESS

Buty-GUCCI

Torba-JOANNA KRUCZEK

Bransoletki-BEABIZUU

Zegarek-DAVOSA

fot. Paweł Wodzyński

You Might Also Like

1 Comment

  • Avatar
    Reply Ewelina Maj 18, 2017 at 9:54 pm

    Bluza jest fenomenalna :) Robi wrazenie.

  • Leave a Reply