NOWA KLINIKA DR BEATY DETHLOFF-zajrzyj koniecznie

Październik 24, 2016
image

Niezwykły budynek historycznej Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie, luksusowe wnętrza, designerskie wyposażenie, nowoczesny sprzęt, najnowsze metody leczenia i pielęgnacji, licznie przybyli goście, gwiazdy, celebryci i wspaniały koncert, tak 20 września br. świętowano otwarcie nowej kliniki Dr Beaty Dethloff. Hasło i maksyma tego miejsca – spełniamy Twoje marzenie o pięknym, zdrowym i młodym wyglądzie.

Ogromny rozwój medycyny estetycznej i pielęgnacji, najnowsze, inteligentne kosmetyki, ale przede wszystkim wiedza i profesjonalizm lekarzy oraz specjalistów, to najważniejsze cechy przyciągające miłośników  piękna i młodości w każdym wieku do Kliniki Dr Beaty Dethloff.

Postanowiłam to sprawdzić i poddać się nieinwazyjnym metodom poprawienia wyglądu i jakości skóry. Niedługo relacja na moim blogu i efekty. Mam wrażenie, że w Polsce temat medycyny estetycznej i poprawiania wyglądu to temat tabu. Dlaczego? Ja o tym chętnie napiszę i opowiem.

Najważniejsze aby wybrać odpowiedniego specjalistę, wykwalifikowanego lekarza. Dr  n. med. Beata Dethloff  jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych. Chodząc do takiego specjalisty na pewno poczujesz się bezpieczna. Dr Beata stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi całego organizmu. W klinice można skorzystać również z dermatologii, kosmetologii, laseroterapi, ginekologi estetycznej, trychologi, dietetyki oraz testów genetycznych.

Na otwarciu kliniki można było zwiedzić, zapoznać się ze światowej klasy sprzętem, wyposażeniem, proponowanymi metodami leczenia i pielęgnacji urody oraz spotkania i rozmów ze specjalistami, którzy w przystępny i fachowy sposób odpowiedzieli na wszystkie pytania. Tak naprawdę były dwie prezentacje, miałam okazję być na obu.

Polecam wszystkim nową klinikę Dr Beaty Dethloff, ja jestem zauroczona tym miejscem i atmosferą. Pozdrawiam wszystkich.

image

image

image

image

image

image

image

MOJE DWIE STYLIZACJE NA MEDIALNYM OTWARCIU KLINIKI, która bardziej się podoba?

image

image

FOT. Materiały prasowe

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply