ORYGINALNY WOLNOWAR CROCK-POT

Październik 13, 2018
1259

Kuchnia, gotowanie, zdrowa dieta i zdrowy tryb życia to dla mnie ważny aspekt w życiu. Poprzez to w jaki sposób się odżywiamy jest zależne od tego jak się czujemy. Jak wiecie jestem w trakcie tworzenia mojego nowego, wymarzonego domu. Jest to dla mnie bardzo szczęśliwy jak i również intensywny czas. Ten kto ogląda moje Instastory, wie jak często ćwiczę i dbam o swoje ciało jak i również o to, aby moje posiłki w ciągu dnia  były przygotowywane przede wszystkim zdrowo ale i szybko. W tym wpisie chce Wam pokazać urządzenie jakim jest wolnowar. Jest to urządzenie, które pomaga mi każdego dnia przygotowywać zdrowe potrawy.
Zobacz i napisz w komentrzu czy posiadasz wolnowar CROCK POT w swojej kuchni?

Czym jest slow cooking?

To metoda przyrządzania posiłków oparta na ich wolnym gotowaniu w slow cookerze/wolnowarze.
Przygotowane w wolnowarze posiłki zachowują większą ilość substancji odżywczych niż przy tradycyjnej metodzie gotowania.
Wolnowary to urządzenia energooszczędne i chociaż potrawy przygotowuje się dłużej niż przy tradycyjnej metodzie gotowania, zużycie prądu jest niewielkie.

Firma CROCK POT wprowadza na rynek proste urządzenie do gotowania. Zalety tej firmy to przede wszytskim zdrowe i pełnowartościowe posiłki tworzone przy minimalnym czasie potrzebnym na przygotowanie dania.
Szybki i wygodny sposób na smaczne posiłki. Oszczędność to także używanie prostych składników do przygotowania nawet  wykwintnej potrawy.
W 15/20 minut przygotujesz składniki do niemal każdej potrawy!

Firma CROCK POT wprowadziła również  wolnowary cyfrowe. Wysokiej jakości wolnowary, które umożliwiają przygotowanie smacznych, wartościowych posiłków w szybkim czasie. Timer pozwala dokładnie ustawić czas przygotowywania potrawy. Po zakończeniu gotowania wolnowar automatycznie przełączy się w tryb podtrzymywania temperatury.


Wolnowar Crock-Pot 6l DuraCeramic

  Wysokiej jakości wolnowar, odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Wyjmowane naczynie pokryte jest powłoką DuraCeramic. Wbudowany timer po ustalonym czasie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie gorące i gotowe do spożycia.

i-crock-pot-wolnowar-6l-duraceramic-saute-csc027x (1)


 

Wolnowar Crock-Pot 5,7l chrom

 Dostosuj czas gotowania na pyszny, domowy posiłek, który jest gotowy kiedy chcesz. Z cyfrowym wolnowarem Crock-Pot można ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin

i-crock-pot-wolnowar-sccpbpp605-050


                                        i-crock-pot-wolnowar-5l-duraceramic-saute-csc026x

Wolnowar Crock-Pot 5l DuraCeramic


i-crock-pot-sccprc507b-050

Wolnowar Crock-Pot 4,7l czarny


i-crock-pot-csc046x (1)

Wolnowar Crock-Pot 2,4l czarny

W wolnowarze Crock-Pot® 2,4 l składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru.


e4970fe3437a83271ec476aefa42


Wolnowar Crock-Pot 3,5l białyi-crock-pot-csc025x (1)

Wolnowar Crock-Pot 3,5l stal nierdzewna

   Wolnowar manualny Crock-Pot stal nierdzewna 3,5 litra pomaga stworzyć pyszne posiłki i uprościć dzień.wolnowar-crock-pot-24l-czarny-csc046x

Co oferuje Crock Pot?

Szeroki wybór modeli, porcje od 2 do 7 osób, możliwość mycia w zmywarce kamionkowego naczynia, posiada 2 poziomy grzania, do wyboru modele manualne i cyfrowe. Na stronie www.crockpot.pl znajdziecie wiele ciekawych i inspirujących przepisów na dania z wolnowaru.
Zapraszam równiez na mój drugi instagram, gdzie gotuję i inspiruję innych THIRTYCOOKING.

You Might Also Like

1 Comment

  • Avatar
    Reply lampy solarne na balkon Kwiecień 24, 2019 at 3:56 pm

    cudo!

  • Leave a Reply