PREMIERA NOWEJ KOLEKCJI MEBLI BLACK RED WHITE

Czerwiec 2, 2016
image

W środę 1 czerwca w salonie mebli BLACK  RED  WHITE przy ul.  Popularnej 75 w Warszawie odbyła sie premiera nowej kolekcji mebli o nazwie Possil Light. Kolekcja ta to linia modułów, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Wszystkie mają zaokrąglone brzegi drzwi i szuflad. Przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczna w codziennym życiu. Kolekcja Possi Light to bilion możliwości, jak piszą producenci.

Całą impreze poprowadziła Grażyna Torbicka. Zachwycała swoim białym garnitarum, z bardzo szerokimi spodniami i czarnym topem. Klasa, elegancja, styl i umiar. Goście mogli posłuchać koncertu Ani Dąbrowskiej, którą ja osobiście słyszałam pierwszy raz. Głos, kontakt z publicznością, charyzma i cudne piosenki.

Na  imprezę przybyło duż gwiazd. W tłumie wyróżniała się kolorowym garniturem mark Pinko Ada Fijał. Paulina Sykut w sukience Bizzu, niezwykle drobna ale jak zawsze uśmiechnięta. Natalia Janoszek, o której w Polsce mało ludzi jeszcze słyszało. To piękna młoda dziewczyna, która grała w filmach Bollywood, a w Indiach jest bardziej rozpoznawalna niż w Polsce. Dorota Gardias w złotej satynowej spódniczce, Paulina Krupińska również w bluzce marki Bizuu czy Joanna Jabłczyńska w koronkowej sukience, tak modnej w tym sezonie. Projektanci, styliści, aktorzy, wszyscy co kochają modę chcieli zobaczyć nową kolekcję mebli. Bo przecież moda to nie tylko ubrania..

Wspomnę jeszcze tylko o torebkach przybyłych pań, przekonałam się, że marka, a przede wszystkim logo ma wielkie znaczenie. Przecież my kobiety kochamy torby i buty. Zapraszam do galerii.

image

Grażyna Torbicka

image

Ada Fijał z torebką PINKO z kolekcji Love me Tender

image

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem

image

Zosia Ślotała z kultową torbą GUCCI

image

Zbigniew Zamachowski

image

Joanna Jabłczyńska

image

Paulina Krupińska

image

Natalia Janoszek

image

Thirtyfashion

image

Joanna Orleańska

image

Duet Paprocki Brzozowski

Mariusz Przybylski

image

Jarosław Milner

Robert Kochanek

image

Paulina Sykut w sukience BIZUU

image

image

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply